Aziz Yıldırım: Fenerbahçeyi şampiyon yapmaya geliyorum, şampiyon olurken kimseyi tanımam

Fenerbahçe Başkan Adayı ve eski başkanı Aziz Yıldırım, sarı-lacivertli kulübün üyeleriyle bir araya gelip açıklamalarda bulundu. Yıldırım, “Fenerbahçeyi şampiyonluk yapmaya geliyorum, şampiyonluk olurken kimseyi tanımam” dedi. 

Fenerbahçe Başkan Adayı ve eski başkanı Aziz Yıldırım, İstanbul’da Eyüp Fenerbahçeliler Derneği’nde kongre üyeleriyle bir araya geldi.

Yönetim listesinde yer alan isimlerle beraber üyelere konuşan Aziz Yıldırım, “Şampiyon olurken kimseyi tanımam. Hakkımızı yiyen kim olursa ezer geçerim” dedi. Yıldırım ayrıca seçim vaadi olan Jose Mourinho ile hafta sonu bir kez daha görüşeceğini belirtti.

Yıldırım şunları söyledi: 

“Kaliteli ve herkesin tanıdığı oyuncuları alacağım. Şampiyon olurken kimseyi tanımam. Hakkımızı yiyen kim olursa ezer geçerim. Ben başkanlık yapmak için gelmiyorum Fenerbahçe’yi şampiyon yapmak için geliyorum.

“Mourinho’yu getireceğiz”

Mourinho’yu getireceğiz dedik. İnşallah hafta sonu gidiyorum, görüşeceğiz ve getireceğiz.

“İkinci olduk bunlar eğleniyor”

Dün akşamki sevinç beni üzdü. Biz ikinci olduk bunlar gece eğleniyor. Biz ikinci olduğumuzda kafamızı yorgana sokup evden çıkmıyorduk. Biz Fenerbahçe’yi şampiyon yapacağız. Şampiyon olma mecburiyetindeyiz. Ben olduğum sürece bizi şampiyon yapmazlar diyen bir başkan adayının aday olmaması lazım. 60 bin üye var gelin bu kulübe sahip çıkın.”

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir