10 Haziran Haftası burç yorumları – Haftalık burç yorumları

İletişimin ve finansal konuların önemli olacağı bu hafta, gergin olaylarda mümkün olduğunca geri planda kalmayı tercih edelim. Özellikle haftanın ilk yarısı öfkeyi kontrol edebilmek ve riskli hareketlerden kaçınmak önemli olacak.

10 Haziran Pazartesi, haftaya Ay Aslan burcundayken başlıyoruz. Liderlerin, yöneticilerin ön planda olacağı bugün kendimizi gösterme isteğimiz de artacak. Çocuklarla ve borsayla ilgili konularla daha fazla ilgilenebiliriz.

11 Haziran Salı, Mars ile Plüton’un sert açısı para piyasalarında ani değişimleri getirebilir. Manipülasyonlardan korunmaya çalışalım. Yangınlarda, kavgalarda da artış olabilir. Geçen hafta başlayan olaylar tekrar önümüze gelebilir. Cumaya kadar tartışmaları uzatmamaya ve bağışıklık sistemimizi kuvvetli tutmaya dikkat edelim.

12 Haziran Çarşamba ve 13 Haziran Perşembe, Ay Başak burcunda ilerleyecek. İki gün boyunca daha detaycı olacağız. İşlerimizi organize etmek ve sorunlu konuları düzene sokmak isteyeceğiz. Merkür ile Satürn’ün zorlayan açısı sebebiyle olaylara daha karamsar bakabiliriz. Beklentilerimizi çok yüksek tutmamaya ve sert eleştirilerden uzak durmaya dikkat edelim.

14 Haziran Cuma, başkalarıyla fikir alışverişi yapmak, sıkıntıları konuşarak çözümlemek için güzel bir gün. Eğitimle, tanıtımla ya da ticari konularla ilgili girişimlerde bulunabiliriz. Günü yeni niyetlerle, başlangıçlarla da verimli olarak kullanabiliriz.

Hafta sonu Ay Terazi burcundayken sosyallik ve ilişkiler ön planda olacak. Cumartesi sabah saatlerinde olumlu bir akış olduğundan, bu zaman dilimini işlerimiz, ilişkilerimiz için değerlendirebiliriz. Pazar ise 18:00-20:00 saatlerinde yediklerimize daha fazla dikkat edelim.

Hepimize mutlu ve huzurlu bir bayram diliyorum.

10 Haziran haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde:

YÜKSELEN KOÇ

Maddi konularda temkinli davranmanız gereken bir haftadasınız. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde de sabırlı olmaya çalışın. Ani çıkan gerginliklerde sakinliği koruyabilmeniz önemli olacak. Hafta sonu ise ikili ilişkileriniz size huzurlu hissettirecek.

YÜKSELEN BOĞA

Özellikle işinizle ilgili konularda sakinliğinizi korumanızın önemli olduğu bu hafta sağlığınızı da ihmal etmeyin. Boyun ve boğaz bölgenizde hassasiyetler olabilir. Sosyal hayatınız için planladığınızdan fazla harcama yapacaksınız. Cuma günü yatırımlarınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER

Uzaklarla, eğitimle ya da yurtdışı bağlantılı konularla ilgili gelişmelerin ön planda olacağı bir haftadasınız. Gizli düşmanlıkların ya da rekabetin size fevri hareketler yaptırmamasına dikkat edin. Hafta sonunu sevdiğiniz kişiyle ya da çocuğunuzla keyifli geçireceksiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ

Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizin ve gruplar içindeki iletişimin ön planda olacağı bu hafta özellikle de para ile ilgili tartışmalardan uzak durmaya çalışın. Seyahat planlarınızla ilgili gecikmeler yaşanabilir. Hafta sonu aile ile bir arada olmak size iyi gelecek.

YÜKSELEN ASLAN

İşinizle ilgili konularda dengeyi iyi korumanız gereken bir haftadasınız. İkili ilişkilerinizde de ani tepkiler vermemeye gayret edin. Gruplar içinde çıkan sorunlu konuşmalar sizi rahatsız edebilir. Hafta sonu yakın arkadaşlarınızdan, kardeşlerinizden destek alacaksınız.

YÜKSELEN BAŞAK

Eğitimle ya da seyahatlerle ilgili çıkabilecek aksilikler için önceden tedbirli olmaya dikkat etmeniz gereken bir hafta. Çalışma arkadaşlarınızla yaşanabilecek gerginliklerde ani tepki vermemeye gayret edin. Cuma günü işinizle ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ

Yatırımlarla ilgili risk almamanız gereken bir haftadasınız. Özel hayatınızda da aşırı sahiplenmekten uzak durun. Yurt dışı bağlantılı işlerinizde gecikmeler olabilir. Haftanın ikinci yarısında uzaklardan güzel haberler alacaksınız.

YÜKSELEN AKREP

İkili ilişkilerin ana gündeminiz olacağı bu hafta ailevi konularla da ilgilenmeniz gerekecek. Özel hayatınızda baskıcı tutumlardan uzak durun. Çocuklar ya da eğlence için harcamalarınız artabilir. Cuma, manevi konularda yapacağınız adımları destekleyen bir gün olacak.

YÜKSELEN YAY

Çalışma hayatınızın ve sağlık konularının ön planda olacağı bu hafta trafikte temkinli davranın. Aile ile özel hayatınızı dengelemekte zorlanabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında ikili ilişkilerinizdeki güzel gelişmeler size iyi hissettirecek.

YÜKSELEN OĞLAK

Özel hayatınızın gündemde olacağı bir haftadasınız. Çocuklarla ilgili konularda daha sakin tepki vermeye gayret edin. Riskli yatırımlardan uzak durun. Cuma işinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN KOVA

Ailevi konuların ön planda olacağı bu hafta gerginleşen durumlar karşısında sakinliğinizi korumaya özen gösterin. Özel hayatınızda keyifli gelişmeler yaşayacaksınız. Ev kazalarına karşı da dikkatli olun.

YÜKSELEN BALIK

Yakınlarınızla olan ilişkilerinizin sizin için öncelikli olacağı bu hafta gizli saklı işlerden uzak durmaya gayret edin. Her alandaki iletişim bir anda gerginleşebileceğinden fevri davranmamanız önemli olacak. Cuma günü aile ilişkilerinde ya da gayrimenkullerle ilgili konularda girişimde bulunabilirsiniz. 

Hepimize huzur bir hafta ve bayram olması dileğimle, sevgiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir